Hem Nyheter Aktiviteter Fotogalleri Nyhetsbrev Sök Om oss
 

SFF Stockholm - Styrelse

 
Styrelse Historik Stadgar  Mål och Syften SFF vandringspris Kontakta oss
 

 

Styrelse 2017

 Gunnar Åkerberg

Gunnar Åkerberg, Ordförande

E-post: gunnar.akerberg@sffsto.se

 

Robert Malmstedt

Robert Malmstedt, Sekreterare, vice  ordförande och Webmaster

E-post: robert.malmstedt@sffsto.se

Carina Eriksson, Kassör

E-post: carina.eriksson@sffsto.se
Per-Åke Eriksson

Per-Åke Eriksson, Ledamot

E-post: per-ake.eriksson@sffsto.se

Peter Fredriksson

Peter Fredriksson, Ledamot

E-post: peter.fredriksson@sffsto.se

Bernt Olsson

Bernt Olsson, Ledamot

E-post: bernt.olsson@sffsto.se

Tommy Ribbelöv, Ledamot

E-Post: tommy.ribbelov@sffsto.se

Michael Sanz

Michael Sanz, Ledamot

E-Post: michael.sanz@sffsto.se

Senast ändrad: 9 september 2017
 

© Svensk Flyghistorisk Förening Region Stockholm